Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:30
Taastrup FC
Slagelse B&I
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Taastrup FC
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Taastrup FC
B. 73, Slagelse
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Taastrup FC
Karlslunde IF (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Taastrup FC
Kirke Hyllinge IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
Taastrup FC
Kr. Værløse IF (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FC Ypsilon
BK Vest, Rødovre
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Taastrup FC
BK Avarta
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Taastrup FC
Taastrup Idrætsforening
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Taastrup FC
Ølstykke FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:45
Taastrup FC
Såby Fodbold
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Taastrup FC
Gladsaxe-Hero BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:15
Taastrup FC
LSF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
21:00
FC Ypsilon
Albertslund IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Taastrup FC (2)
FC Ishøj
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Taastrup FC
Gundsølille SGIF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Taastrup FC
Glostrup (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Taastrup FC
KB (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
Taastrup FC
Vanløse
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:15
Taastrup FC
Allerød FK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:15
Taastrup FC
BK 96, Solrød
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
21:00
FC Ypsilon
Roskilde Boldklub
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Taastrup FC
Sundby Bk.
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Taastrup FC
AB
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Taastrup FC
Ishøj IF
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|